дзеркало для ванної на замовлення

від 2350 грн

Меблі для ванної Діаметр&60, 70, 80, 90 з підсвічуванням по периметру

Кругле дзеркало з підсвічуванням 

дзеркало для ванної на замовлення

Однією з незамінних складових ванної, меблі - дзеркало. Щоденні процедури не можуть уникнути його допомоги. Саме вологостійке дзеркало має бути або на стіні, або на шафі у ванній. Звичайно ж, присутня і естетична складова: дзеркала на замовлення допомагають візуально збільшити простір невеликих або великих ванних кімнат. Наша фірма займається виготовленням дзеркал для ванної кімнати. Дзеркало є необхідними меблями у ванній кімнаті. Ці меблі створюють візуальний простір.

дзеркало для ванної на замовлення в багеті, натуральне дерево

При виготовленні меблів з дзеркалами використовуються вологостійкі дзеркальні полотна. Вологостійке дзеркало може бути з підсвічуванням, з дверками, що відкриваються або піднімаються, в багеті, з фацетом і без, з полицями. При замовленні можна вибирати товщину полотна, види підсвічування, ширину фацету. У нашому магазині Ви можете подивитися наші меблі та різноманітні зразки продукції.

дзеркало на замовлення з двома шафами та полицямидзеркало для ванної на замовленнядзеркало для ванної на замовлення дзеркало для ванної на замовленнядзеркало для ванної на замовленнядзеркало у ванну на замовлення з двома світильниками  дзеркало у ванну на замовлення < img src="/images/furnitur_zakaz/shkaf_zerkal/zerkalo-shkaf-ygl-zakazfurniture-belog.jpg" alt="дзеркало для ванної на замовлення" width="800" height="536" border="0" /> 

  дзеркало для ванної на замовлення

 

дзеркало для ванної на замовлення дзеркало для ванної на замовленнядзеркало для ванної на замовленнядзеркало для ванною на замовленнядзеркало для ванної на замовлення меблі для ванної на замовленнядзеркало для ванної на замовленнямеблі для ванної на замовленнядзеркало для ванної на замовленнядзеркало для ванної на замовлення з підсвічуваннямдзеркало для ванної на замовленнядзеркало на замовлення для ванної кімнатидзеркало для ванної на замовленнядзеркало на замовленнядзеркало для ванної на замовленнядзеркало для ванної на замовленнядзеркало у ванну на замовленнядзеркальна шафа на замовлення дзеркало для ванної на замовлення< span style="line-height: 1.3em;">дзеркало для ванної на замовленнядзеркальна шафа на замовленнядзеркальна шафа на замовлення дзеркало для ванної на замовлення розміром 1300 з підсвічуваннямдзеркало для ванної на замовлення розміром 400 з підсвічуваннямшафа-дзеркало для ванної на замовленняшафа-дзеркало для ванної на замовлення дзеркало для ванної кімнатидзеркало для ванної на замовлення, з фарбуваннямдзеркальна шафа для ванної з двостороннім дзеркалом на замовленнядзеркальна шафа для ванної з двостороннім дзеркалом на замовлення< span style="line-height: 1.3em;">дзеркало для ванної на замовлення дзеркало для ванної на замовлення  < img src="/images/furnitur_zakaz/shkaf_zerkal/zerkalo-shkaf-zodiak.jpg" alt="дзеркальна шафа для ванної на замовлення" width="800" height="449" border="0" /> дзеркало для ванної на замовлення, шафа дзеркальна шафа на замовлення ванне дзеркало з підсвічуванням

 дзеркало фігурне на замовлення дзеркало-шафа шафа-дзеркало

Дзеркало у ванну з поліхромним підсвічуванням

 


Яке вибрати, з чого його краще виготовити і де розмістити?

Ми допоможемо вам визначитися і вибрати найбільш підходящий варіант індивідуально для кожного. Адже будь-яку, навіть саму продуману кімнату може зіпсувати або доповнити такий незначний аспект, як дзеркало для ванної на замовлення.

Дзеркало з лід підсвічуванням та сенсорним вимикачем

 

Часто, дзеркала розміщують, як дзеркальні шафи над тумбою під умивальник або над раковиною. Це дозволяє заповнити простір та підвищити комфортність та практичність. Також, можливе оформлення дзеркала з діодним підсвічуванням або встановлення накладних LED світильників. Атмосферність може додати ще й вбудована радіостанція, допомагаючи вам ще більше розслабитися. І, звичайно ж, вам доступні будь-які види та форми дзеркал на замовлення. Наші фахівці виготовлять та презентують найкращі рішення у виборі для вашої кімнати.

Дзеркало на замовлення з лід підсвічуванням, радіо, usb виходом, годинником, датчиком температури та сенсорним керуванням

 

Влагостійкі дзеркала, будь-які форми та розміри, виготовлення на замовлення

Вологостійкі дзеркала від виробника – гарантія якості. Компанія займається індивідуальним виготовленням меблів та дзеркал. Меблі для ванної повинні бути затишними і функціональними.

Дзеркала для вологих приміщень, ванних кімнат - стандартний виріб або виготовити на замовлення?

Мабуть, важко уявити життя сучасної людини без дзеркала. Дзеркало оточує нас практично усюди в якомусь вигляді та формі, це і у ванній, передпокої, автомобілі або у вітрині магазину і обов'язково в жіночій сумочці. Дзеркало часто використовують у дизайні інтер'єрів різних приміщень, і звичайно неможливо уявити меблі у ванну кімнату без цього дуже потрібного винаходу людини. Детально прочитати історію дзеркал можна у Вікіпедії. Що стосується сучасного виробництва дзеркал, то найбільшими виробниками у світі є корпорації «Glaverbel» (Бельгія) та Saint-Gobain» (Франція). Дзеркала «Glaverbel» і «Saint-Gobain» не схильні до корозії, навіть у вологих приміщеннях тому що мають амольгаму (дзеркальне напилення) на основі срібла.

Естетика дзеркал для ванної, виготовлення на замовлення відповідно до ваших побажань

Звичайно дзеркало просто відрізане з листа не має жодної естетичної цінності, цього неможливо досягти без обробки кромок. Найпопулярніша і доступна кромка називається - ЄВРОКРОМКА, але останнім часом набирає велику популярність кромка з назвою ФАЦЕТ вона може бути шириною від 5 до 50мм. /p>

Наша компанія виробляє меблі для ванної білі більше 10 років і має великий досвід роботи зі склом і дзеркалом, наші майстри готові виготовити дзеркало для ванної на замовлення будь-якої складності на різній товщині скла та дзеркала з свердловкою отворів та без них. А також ми можемо вставити дзеркало в рами, в декоративні багети, наклеїти на основи, або просто приклеїти пластини для навісу на стіну, при цьому всі дзеркала, які вимагають додаткової безпеки, ми обклеюємо спеціальною травмоплівкою - виключно заради безпеки клієнта. Якщо ви хочете отримати якісні меблі, звертайтеся до професіоналів.

Відповіді на найчастіші запитання - дзеркало для ванної на замовлення:

Так, бувають. Розмір знижки розраховується в залежності від вартості замовлення та за карткою лояльності для наших постійних клієнтів.

Все залежить від виробу, однак у середньому термін, протягом якого ми готові надати наші послуги з ремонту та усунення всіх початкових поломок та пошкоджень, становить 24 місяці (а це цілих 2 роки!). Ми цінуємо благополуччя та лояльність наших клієнтів, тому зробимо все, що в наших силах, щоб усунути помилку.

На сьогоднішній день, ви можете оплатити дзеркало для ванної на замовлення, вибравши найбільш зручний варіант для вас. Це включає готівковий і безготівковий розрахунок. Оплата на картку переважно здійснюється через PrivatBank.

{spoiler title=Як оформити замовлення на меблі для ванної кімнати у вашій компанії? opened = 0} Все дуже просто! Ви можете оформити замовлення, зв'язавшись з нами за нашим телефонним номером на сайті, а також заповнити спеціальну форму для безкоштовної консультації з нашими фахівцями з усіх хвилюючих питань. Ми завжди раді допомогти та запевняємо, що дамо ємні та повні відповіді на Ваші запитання.{/spoiler}

Безкоштовна консультація

просчет мебели для ванной на заказ