Комплект ванних меблів на замовлення

Комплекти меблів

від 5230 грн/м

Габарити 3,5 м.п Фасади та корпус - дуб  Фурнітура Blum (Австрія) Поверхня мармур натуральний, товщина 30 мм

Можна комплексно підійти до інтер'єру та замовити меблі у ванну, а також розробку дизайну всього приміщення

Меблеві набори це комплексне рішення для ваших ванних кімнат. Ми намагаємося максимально враховувати габарити приміщення, його інтер'єр та дизайнерські рішення. З урахуванням цього ваші ванні меблі будуть естетично привабливими і функціональними. Меблі Антика - це вишукана класика, колір шовку, скла у вигляді "корони" родзинка цього набору, ручки та ніжки, світильники - бронзові або хромовані.

Ця серія меблів для ванної є стандартною, але можливі зміни відповідно до Ваших індивідуальних побажань (наприклад Ви можете вибрати для ванн - колір, розмір, фурнітуру).

 меблі для ванної на замовлення - набір меблевий набір у ванну з натурального дерева набір меблів для ванної на замовленнянабір меблів для ванної на замовлення стиль класика з натурального дереванабори для ванної на замовлення в новобогданівцімеблевий набір на замовлення в новобогданівцізамовлення меблів для ванної меблі для ванної на замовлення меблі для ванної на замовлення меблі для ванної на замовленнямеблі для ванної на замовлення меблі для ванної на замовлення  Меблі для ванної кімнати на замовленнямеблі для ванної на замовленнямеблі для ванної на замовленнямеблі для ванної на замовленнямеблі для ванної на замовлення меблі для ванної на замовленнямеблі для ванної на замовленнятумба під подвійний умивальник на замовленнядзеркало під подвійний умивальник на замовленнямеблі для ванної в синіх відтінках на замовленнямеблі для ванної на замовленнямеблі для ванної кімнати на замовленнямеблі на замовлення для ванної Бударінамеблевий набір на замовлення новобогданівканабір на замовлення меблі для ванної на замовлення - противеньнабір меблів для ванної на замовлення стиль класиканабір меблів для ванної на замовлення під умивальник 60 набір меблів для ванної на замовлення умивальник 60меблі для ванної на замовлення - пакункимеблі для ванної на замовлення - пакункинабір меблів для ванної на замовленнянабір меблів для ванної на замовленнянабір меблів для ванної на замовленнямеблевий набір для ванної на замовлення в кольорі білий матовиймеблі для ванної на замовлення - набірмеблі для ванної на замовлення - набірмеблевий набір для ванної кімнати на замовленнямеблі для ванної на замовлення набір меблів, вбудувати пральну машину під скляну стільницюмеблі для ванної на замовленнямеблі для ванної на замовлення   

подвійний кошикнабір меблів зроблених на замовлення 

Відповіді на запитання, що часто ставляться:

Так, бувають. Розмір знижки розраховується в залежності від вартості замовлення та за карткою лояльності для наших постійних клієнтів.

Все залежить від виробу, однак у середньому термін, протягом якого ми готові надати наші послуги з ремонту та усунення всіх початкових поломок та пошкоджень, становить 24 місяці (а це цілих 2 роки!). Ми цінуємо благополуччя та лояльність наших клієнтів, тому зробимо все, що в наших силах, щоб усунути помилку.

На сьогоднішній день, ви можете оплатити меблі для ванної на замовлення, вибравши найбільш зручний варіант для вас. Це включає готівковий і безготівковий розрахунок. Оплата на картку переважно здійснюється через PrivatBank.

{spoiler title=Як оформити замовлення на меблі для ванної кімнати у вашій компанії? opened = 0} Все дуже просто! Ви можете оформити замовлення, зв'язавшись з нами за нашим телефонним номером на сайті, а також заповнити спеціальну форму для безкоштовної консультації з нашими фахівцями з усіх хвилюючих питань. Ми завжди раді допомогти та запевняємо, що дамо ємні та повні відповіді на Ваші запитання.{/spoiler}