Стільниця зі штучного каменю

Стільниці зі штучного каменю на замовлення

Стільниці для ванної кімнати зі штучного каменю це

прекрасне рішення не тільки візуальне, але й практичне. 

По-перше, зовнішній вигляд дуже привабливий і вона буде справжньою родзинкою у вашій ванній кімнаті, прикрашаючи її.

По-друге, лита стільниця зі штучного каменю дозволяє створювати вироби складних форм без швів, тим самим вирішуючи складні дизайнерські завдання.

Фінішне покриття може бути не тільки різнобарвним, а й дозволяє створювати складні малюнки під імітацію каменю, бетону, піску. При цьому поверхня може бути високо глянсовою або матовою. Покриття стільниці це високотехнологічна гелькоутна смола ще називають штучне скло, вона має високі експлуатаційні властивості, легко миється і буде виглядати протягом багатьох років без змін.

Розмаїття чаш дозволяє створювати по-справжньому ексклюзивні підвіконня, стільниці та умивальники для вашої ванної кімнати.

Дивіться відео - стільниця під пральну машину зі штучного каменю

 

Цей матеріал складається на 93% з натуральної мармурової крихти різних фракцій та якісної поліефірної смоли Американського виробництва та завоював довіру тисяч замовників по всій Україні та у всьому світі.

умивальник-стільниця зі штучного каменю

стільниця зі штучного каменю плюс умивальник на стільницю

умивальник під стільницю плюс стільниця зі штучного каменю

стільниця-умивальник на замовлення

литий умивальник-стільниця

Відповіді на запитання, що часто ставляться:

Так, бувають. Розмір знижки розраховується в залежності від вартості замовлення та за карткою лояльності для наших постійних клієнтів.

Все залежить від виробу, однак у середньому термін, протягом якого ми готові надати наші послуги з ремонту та усунення всіх початкових поломок та пошкоджень, становить 24 місяці (а це цілих 2 роки!). Ми цінуємо благополуччя та лояльність наших клієнтів, тому зробимо все, що в наших силах, щоб усунути помилку.

На сьогоднішній день, ви можете оплатити меблі для ванної на замовлення, вибравши найбільш зручний варіант для вас. Це включає готівковий і безготівковий розрахунок. Оплата на картку переважно здійснюється через PrivatBank.

{spoiler title=Як оформити замовлення на меблі для ванної кімнати у вашій компанії? opened = 0} Все дуже просто! Ви можете оформити замовлення, зв'язавшись з нами за нашим телефонним номером на сайті, а також заповнити спеціальну форму для безкоштовної консультації з нашими фахівцями з усіх хвилюючих питань. Ми завжди раді допомогти та запевняємо, що дамо ємні та повні відповіді на Ваші запитання.{/spoiler}