Про нас

Наша компанія вже більше 17 років допомагає вам у здійсненні мрій та встановлення будь-яких меблів у ванну кімнату. За настільки багато років, ми стали справжніми професіоналами і ми можемо допомогти вам у меблюванні кімнат будь-якої складності. У нас за плечима тисячі завершених робіт та безцінний досвід, який ми використовуємо на благо вам.

Наше головне завдання - якісні меблі в найкоротші терміни

 

Стаж роботи всіх фахівців більше 15 років, так що можете не сумніватися в опрацьованості кожної деталі ваших майбутніх меблів. Також, якісні виміри та встановлення допоможуть меблів бути ідеальними та підходити саме у ваше приміщення.

Ми знаємо, наскільки важлива індивідуальність, тому маємо право здійснювати ваші мрії. На сайті представлені приклади та зразки меблів, які ми можемо виготовити та виготовляємо, але ви можете помріяти та самі вибрати, що забажаєте. Звичайно, наші фахівці допоможуть вам у виборі кращого варіанту.

Завдання будь-якої складності для нас не є проблемою. Складний та багатошаровий дизайн або детальний візерунок будуть зроблені у найкращій якості, оскільки ми точно знаємо, що робимо. Тож можете спокійно довірити нам ваш затишок та красу кімнати, які ми гарантуємо.

Відповіді на запитання, що часто ставляться:

Так, бувають. Розмір знижки розраховується в залежності від вартості замовлення та за карткою лояльності для наших постійних клієнтів.

Все залежить від виробу, однак у середньому термін, протягом якого ми готові надати наші послуги з ремонту та усунення всіх початкових поломок та пошкоджень, становить 24 місяці (а це цілих 2 роки!). Ми цінуємо благополуччя та лояльність наших клієнтів, тому зробимо все, що в наших силах, щоб усунути помилку.

На сьогоднішній день, ви можете оплатити меблі для ванної на замовлення, вибравши найбільш зручний варіант для вас. Це включає готівковий і безготівковий розрахунок. Оплата на картку переважно здійснюється через PrivatBank.

{spoiler title=Як оформити замовлення на меблі для ванної кімнати у вашій компанії? opened = 0} Все дуже просто! Ви можете оформити замовлення, зв'язавшись з нами за нашим телефонним номером на сайті, а також заповнити спеціальну форму для безкоштовної консультації з нашими фахівцями з усіх хвилюючих питань. Ми завжди раді допомогти та запевняємо, що дамо ємні та повні відповіді на Ваші запитання.{/spoiler}